KONST / Litografier / Färglitografi 14652063
nr 1465 2063
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, Wismar. Färglitografi. Bladets mått: 30x44cm, yttermått inklusive ram: 50x63cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:55:29
2/5 20:44:52
2/5 20:47:53